Pralka top 7 kg EW5TN1507FP
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Klasa głośności: B
- Pełna specyfikacja
Szybkie pranie bez kompromisów
Pralka TimeCare oferuje trzy krótkie cykle prania, idealne do małych załadunków. Poza tym funkcja Quick umożliwia automatyczną redukcję wybranego cyklu o 50%. Krótsze pranie - doskonałe efekty.
Większy czy mniejszy ładunek pralka sama dostosuje do niego parametry cyklu
Ta pralka z funkcją AutoSense zapewnia niezbędną swobodę prania. Jej duży bęben potrafi pomieścić duże ładunki, a do tych mniejszych urządzenie automatycznie dostosowuje czas trwania programu oraz zużycie wody i energii.
Więcej swobody dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu
Nie musisz planować swojego dnia pod kątem prania. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu możesz opóźnić rozpoczęcie prania, tak aby skończyło się wtedy, gdy będziesz mieć na nie czas.
Najdelikatniejszy sposób na pranie gwarantowany certyfikatem Woolmark Blue (dawniej Woolmark Gold)
Certyfikat Woolmark Blue (dawniej Woolmark Gold) tej pralki daje gwarancję, że będzie ona prać Twoje wełniane rzeczy z najwyższą dbałością.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Programy i opcje prania | Delikatny |
| Pojemność bębna | 42 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 89 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 39.7 |
| Głębokość | 59.9 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1000 obr/min |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 58000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 690 x 420 x 960 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |