pralki
Pralka slim TW-BL70A2PL(SS)
- Poziom hałasu: 56
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 286,13 zł / szt
1 581,94 zł brutto
| Waga | 60000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 660 x 860 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Poziom hałasu | 56 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Tak |
| Programy i opcje prania | Wirowanie |
| Ilość programów prania | 12 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Waga | 57 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Ważne | Prezentowany model pralki posiada wymienne łożyska. |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 44 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |