Pralka ładowana od góry AGA3T712ANi
- Poziom hałasu: 78
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: C
- Pełna specyfikacja
Pralka ładowana od góry AGA3T712ANi
Klasa Energetyczna A
Zależy Ci na dużo niższych rachunkach? Zdecyduj się na sprzęt o bardzo wysokiej klasie energetycznej. Twoje rachunki będą niższe, bo będziesz oszczędzać przy każdym kolejnym cyklu prania. Pralki w klasie energetycznej A zużywają aż o 42% mniej energii niż pralki w klasie E, co oznacza oszczędność energii na poziomie 93 cykli rocznie. Wpływaj na swoje oszczędności!
Program Higieniczny+
Mocno zabrudzone tkaniny oraz ubranka dla dzieci wymagają szczególnego traktowania. Dlatego warto postawić na higienę. Wysoka temperatura 90°C zapewnia wysoki poziom dezynfekcji, co sprawia, że pranie po zakończonym cyklu jest sterylnie czyste i bezpieczne do noszenia.
LogicDrive 3.0
Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krókich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiagnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę.
EasyOpen
Nie musisz już siłować się z drzwiami pralki. Specjalna konstrukcja z systemem sprężyn w pokrywie otwierającej bęben zapewnia bezpieczne, powolne i wygodne otwieranie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Amica |
|---|---|
| Poziom hałasu | 78 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Zabezpieczenia | Przed wypływem piany/Kontrola piany |
| Pojemność bębna | 51 |
| Programy i opcje prania | Mix 20° |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 87.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 40 |
| Głębokość | 61 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 60000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 700 x 480 x 900 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |