Pralka GD 498-S
- Poziom hałasu: 69
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: A
- Pełna specyfikacja
Pralka GD 498-S
ProWash 300
Poznaj nową Candy ProWash 300: szybka, inteligentna i stworzona na lata. Wybierz spośród 8 szybkich cykli, zaczynających się już od 14 minut. Wygładź zagniecenia dzięki funkcji Easy Iron, a Smart Wash automatycznie dopasuje ustawienia, by pranie było bezwysiłkowe. Zaprojektowana, by dotrzymać Ci kroku przez nawet 20 lat.
Klasa A -20%
Ciesz się najlepszymi rezultatami prania przy najniższym zużyciu energii: Candy ProWash jest o 20% bardziej wydajna niż standardowa pralka klasy A.
*w porównaniu z wartością graniczną klasy A zgodnie z rozporządzeniem delegowanym Komisji (UE) 2019/2014
Stworzona by trwać
Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, pralka Candy ProWash 300 została przetestowana na trwałość aż do 20 lat użytkowania*. To pewność, że wybierasz sprzęt stworzony z myślą o długoterminowym użytkowaniu - niezawodny partner codziennych obowiązków, który sprosta upływowi czasu.
*Wewnętrzny test trwałości przy 4000 cyklach.
Oszczędzaj czas dzięki pełnemu zestawowi szybkich programów
Wszechstronna, szybka i niezawodna - nowa Candy ProWash 300 spełnia codzienne potrzeby prania dzięki pełnej gamie szybkich cykli od 14 do 59 minut.
System ProActive
Czy jesteś gotowy na każde wyzwanie związane z praniem? Wykorzystanie nowej technologii ProActive i unikalnego systemu wtrysku wody, zapewnia równomierne, szybkie i skuteczne płukanie oraz optymalne pranie wszystkich tkanin, usuwając 99% codziennych plam. **certyfikat Innovhub S-ISSI-2402241
Zwiększ higienę swojej pralki
Więcej higieny z nową Candy ProWash 300 Dzięki technologii Clean Shield, która chroni przed bakteriami i pleśnią, oraz systemowi Smart Spray, który czyści drzwi i uszczelkę z pozostałości detergentu za pomocą podwójnego wtrysku wody, Twoja pralka pozostaje świeża i bezpieczna przez długi czas.
Ciche pranie i perfekcyjna pielęgnacja
Technologia AI Silent Motion wykrywa ruch bębna i inteligentnie koordynuje drgania, zapewniając ciche pranie na poziomie hałasu klasy A. To nie tylko wyjątkowy komfort akustyczny, ale również delikatna pielęgnacja tkanin i maksymalna wydajność energetyczna w jednym cyklu.
Maksymalna ochrona dla Twojego prania
Delikatny bęben zapewnia lepsze działanie detergentu, mniejsze tarcie i mniej zagnieceń, oferując maksymalną wydajność oraz ochronę Twoich ubrań.
| Waga | 66000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 653 x 670 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Poziom hałasu | 69 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Poziom hałasu wirowania | 66 - 70 dB |
| Pojemność bębna | 61 |
| Programy i opcje prania | Szybki/Krótki |
| Waga | 63 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 60.1 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |