pralki
Pralka do zabudowy WABIC812ALiSTO
- Poziom hałasu: 72
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: A
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 470,43 zł / szt
1 808,63 zł brutto
| Waga | 68700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 590 x 640 x 850 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Amica |
|---|---|
| Poziom hałasu | 72 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 15 |
| Pojemność bębna | 51 |
| Szerokość otworu załadunkowego | 30 |
| Szerokość okna | 47 |
| Programy i opcje prania | Antyalergiczny |
| Zabezpieczenia | Kontrola wyważania wsadu |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 81.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.7 |
| Głębokość | 54.4 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | A |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |