Pralka do zabudowy CBW 48TWME-S
- Poziom hałasu: 75
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Programy i opcje prania: Wełna
- Pełna specyfikacja
Pralka do zabudowy CBW 48TWME-S
Smart Inverter
Pralki Candy w zabudowie zostały stworzone tak, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzyści przy minimalnej ilości strat. Twój komfort to nasza mantra: dlatego zawsze o tym pamiętamy, projektując nasze nowe urządzenia. Dzięki silnikowi inwerterowemu możesz uzyskać najbardziej niezawodną i długotrwałą wydajność, osiągając najwyższą efektywność energetyczną na rynku.
Oszczędzaj czas dzięki szybkim programom
Najlepsze połączenie czasu i wydajności. Pralki Candy pozwalają wybierać między co najmniej czterema cyklami, które trwają krócej niż godzinę, ale są w 100% skuteczne.
Oszczędzaj energię i pieniądze
Ta pralka, zgodnie z nową etykietą energetyczną, jest urządzeniem klasy A i w porównaniu z klasą G, ma mniejsze zużycie prądu o co najmniej 51%, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze i dbać o środowisko.
Cichy i wydajny
Candy wykorzystuje tylko najnowsze silniki inwerterowe, redukując hałas i wibracje do jednego z najniższych poziomów na rynku oraz zapewniając długotrwałą wydajność przy bardzo niskim zużyciu energii.
Świetne rezultaty prania
Ekskluzywna technologia Mix Power System+ łączy wodę i detergent w jednym, wysoce skoncentrowanym roztworze. Urządzenie rozpyla go do bębna za pomocą strumienia pod wysokim ciśnieniem, który wnika głęboko we włókna tkanin. Ta nowa technologia zwiększa moc detergentu, pozwalając na obniżenie zwykłych temperatur prania: teraz możesz osiągnąć efekt prania 40° w 20°, rezultaty 60° w 40° oraz naprawdę głębokie czyszczenie mocno zabrudzonych tkanin w 60°.
Wyeliminuj bakterie
Ten program usunie wszelkie bakterie i zabrudzenia z odzieży, piorąc ją w temperaturze 60°C, z dodatkowym użyciem wody, by zapewnić kompletne czyszczenie.
Zadbaj o swoje wełniane ubrania
Cykl zaprojektowany specjalnie dla wyrobów wełnianych. Pulsujący ruch bębna dba o ubrania z delikatnością prania ręcznego. (Maksymalne obciążenie: 2Kg. Odzież musi być oznakowana jako nadająca się do prania w pralce.) Zatwierdzone przez Woolmark.
| Waga | 66100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 570 x 650 x 875 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Poziom hałasu | 75 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Pojemność bębna | 58 |
| Waga | 64.1 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 82 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 54 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |