pralki
Pralka BWE71452XKPLN
- Poziom hałasu: 79
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: C
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 083,47 zł / szt
1 332,67 zł brutto
| Waga | 68000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 590 x 630 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Indesit |
|---|---|
| Poziom hałasu | 79 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Zabezpieczenia | Przed wypływem piany/Kontrola piany |
| Pojemność bębna | 52 |
| Programy i opcje prania | Eco 40-60 |
| Waga | 66.5 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 54 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1350 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |