pralki
Pralka BTWS6240PPLN
- Poziom hałasu: 76
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
1 152,47 zł / szt
1 417,54 zł brutto
| Waga | 58000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 700 x 450 x 940 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Indesit |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Przed wypływem piany/Kontrola piany |
| Programy i opcje prania | Syntetyki 40° |
| Waga | 57 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 90 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 40 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |