radioodtwarzacze
PR3BK Radio kieszonkowe FM/AM
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 0.3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,17 zł / szt
48,18 zł brutto
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 85 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 0.3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasma | AM |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 63 x 100 x 23 mm |
| Waga | 88 |
| Akcesoria w zestawie | Klips do paska |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |