zasilacze awaryjne
PowerUPS 200, 1600VA/1000W, 230V, Line Interactive, 6 Schuko
- Wymagania środowiskowe:
- Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 40 C
- Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3000 m
- Zakres wilgotności względnej: 0 - 95 %
- Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 C
- Dopuszczalna wysok
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Moc czynna: 1000
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
1 127,48 zł / szt
1 386,80 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Vertiv |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 1000 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Czas transferu (maks.) | 10 |
| Zabezpieczenia / filtry | System automatycznej regulacji napięcia (AVR) |
| Wymiary | 290 x 120 x 430 mm |
| Waga | 11.8 |
| Oprogramowanie | Vertiv Power Assist |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 14500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 530 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |