PowerBank
Powerbank REDOH XXL 50K
- Porty USB: 1 x USB 3.1 Type-C
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Wymiary:
75 x 85 x 139 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
222,71 zł / szt
273,93 zł brutto
Powerbank XXL o pojemności 50 000 mAh
Powerbank XXL o dużej pojemności 50 000 mAh do wielokrotnego ładowania telefonu podczas biwakowania lub festiwali.
Bateria rozładowana? Nie ma problemu!
To NAJLEPSZY powerbank, który zapewni Ci ładowanie tak długo, jak potrzebujesz. Oferując do 200 godzin dodatkowej baterii telefonu lub 100 godzin pracy baterii tabletu, Redoh XXL gwarantuje, że zawsze będziesz naładowany i gotowy do pracy.
| Waga | 1292 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 100 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Wymiary | 75 x 85 x 139 mm |
| Waga | 1132 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 |
| Napięcie | 3.7 |
| Pojemność baterii | 50000 |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |