PowerBank
Powerbank Redoh 10.000 czarny
- Porty USB: 2 x USB 3.1 Type-C
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Wymiary:
16 x 69 x 144 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
98,03 zł / szt
120,58 zł brutto
Trust Redoh Szybki powerbank o pojemności 10 000 mAh - Black
Szybki powerbank o pojemności 10 000 mAh umożliwia pełne naładowanie telefonu do 4 razy.
- Skorzystaj z tego potężnego i szybkiego powerbanku, by naładować swój telefon do 4 razy.
- Możesz się w ten sposób cieszyć 46 dodatkowymi godzinami pracy telefonu lub 12 dodatkowymi godzinami pracy tabletu.
- Konstrukcja przyjazna dla środowiska, w 50% wykonana z tworzyw sztucznych z recyklingu.
- Jedno gniazdo wejściowe i wyjściowe USB-C PD umożliwia szybkie ładowanie urządzeń i ponowne ładowanie powerbanku.
- Więcej gniazd umożliwia ładowanie trzech urządzeń jednocześnie.
- Zawiera adapter USB-A do USB-C dla wygody użytkownika.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Wymiary | 16 x 69 x 144 mm |
| Waga | 231 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Napięcie | 3.7 |
| Pojemność baterii | 10000 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 130 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |