PowerBank
Powerbank PRIMO 10 000 mAh
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Porty USB: 1 x USB micro-B
- Wymiary:
15 x 72 x 138 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
107,97 zł / szt
132,80 zł brutto
- Niezwykle cienka i lekka konstrukcja mieści się w każdej kieszeni lub torbie.
- Szybka i inteligentna: automatycznie zapewnia maksymalną moc dla Twoich urządzeń **
- Kompatybilna ze wszystkimi telefonami i tabletami, w tym Apple i Samsung
- Pozostań w kontakcie: naładuj telefon nawet 4x *
- Do 46 dodatkowych godzin baterii telefonu lub 12 dodatkowych godzin na tablecie *
- Ładowanie 3 urządzeń jednocześnie dzięki 2 portom USB-A i 1 portowi USB-C
- Szybkie ładowanie powerbanku za pomocą dołączonego kabla micro-USB lub portu USB-C Inteligentny wskaźnik poziomu LED informuje o tym kiedy nadejdzie czas ładowania
* Zależy od marki / modelu i stanu baterii.
** Szybkie ładowanie z maksymalną prędkością przez USB-C (15 W) lub USB-A (12 W). Szybkość ładowania różni się w zależności od urządzenia
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Wymiary | 15 x 72 x 138 mm |
| Waga | 230 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Pasuje do | Kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami, w tym Apple i Samsung |
| Napięcie | 5 |
| Pojemność baterii | 10000 |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 130 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |