Powerbank PB56 10000mAh 2xUSB czarny
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Porty USB: 2 x USB 2.0 Type-A
- Wymiary:
143 x 69.5 x 15.3 mm
- Pełna specyfikacja
USAMS Powerbank PB56 10 000mAh
Usams US-CD150 PB56, powerbank o dużej pojemności do 10 000mAh i czterema portami 2xUSB-A/1xUSB-C/1xMicroUSB. Powerbank został dostosowany do swobodnego ładowania do dwóch urządzeń jednocześnie. Wbudowany wskaźnik LED na bieżąco informacje cię o pojemności energii w twoim powerbanku. Powerbank wyposażony w pakiet multi-ochrona dla bezpiecznego ładowania. Ochrona przed przeładowaniem, przepięciami, dopasowuje napięcie do potrzeb urządzenia chroniąc go przed przegrzaniem.
Power bank został wyposażony w praktyczny mocny sznurek, który możesz nałożyć na nadgarstek lub przymocować do plecaka, lub torby dzięki czemu będziesz pewny, że będzie mieć go zawsze przy sobie i że nie ulegnie zniszczeniu poprzez przypadkowy upadek podczas ładowania urządzenia. Urządzenie zostało pokryte wodoodporną warstwą która dodatkowo chroni urządzenie przed zabrudzeniami i odciskami palców.
Specyfikacja techniczna
| Producent | USAMS |
|---|---|
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Wymiary | 143 x 69.5 x 15.3 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 |
| Napięcie | 5 |
| Pojemność baterii | 10000 |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 100 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |