PowerBank
Powerbank LARO 100W LAPTOP
- Moc: 100
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Porty USB: 1 x USB 2.0 Type-A
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
318,49 zł / szt
391,74 zł brutto
Mniej plastiku, więcej mocy
Wzmocnij swój laptop i planetę dzięki powerbankowi do laptopa Laro o mocy 100 W. Zaprojektowany w sposób zrównoważony, wykonany w 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, ten szybko ładujący się powerbank może dwukrotnie wydłużyć żywotność baterii laptopa i może ładować do 3 urządzeń jednocześnie poprzez 2 porty USB-C i 1 port USB-A.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Wymiary | 144 x 83 x 27 mm |
| Waga | 407 |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenia: przeciążenie, zwarcie, przegrzanie, nadmierne ładowanie, nadmierne rozładowanie, odwrotna polaryzacja |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 |
| Pasuje do | Laptop z portem ładowania USB-C (maks. moc 100 W) |
| Napięcie | 20 |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 465 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 130 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |