PowerBank
Powerbank 10.000 PD
- Typ baterii: Wewnętrzna
- Porty USB: 1 x USB Type-C
- Wymiary:
16 x 149 x 67 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
105,70 zł / szt
130,01 zł brutto
Avala Szybki powerbank PD 10 000 mAh
Powerbank PD o pojemności 10 000 mAh z wyświetlaczem LED do ładowania w drodze.
Zwiększ moc
Ładuj nawet trzy urządzenia jednocześnie z powerbankiem Avala o pojemności 10 000 mAh. Dzięki konstrukcji umożliwiającej bezpieczne korzystanie w samolocie, portowi USB-C PD o mocy 20 W oraz dwóm dodatkowym portom USB-A szybkie ładowanie masz zawsze pod ręką czy to w drodze do pracy, czy 10 kilometrów nad ziemią.
Bądź na bieżąco
Jasny wyświetlacz LED Avala pokazuje poziom naładowania baterii (0-100%), a zielona dioda sygnalizuje szybkie ładowanie. Dodatkowo powerbank jest wyposażony w praktyczny kabel USB-C o długości 30 cm, dzięki czemu zawsze możesz go naładować.
| Waga | 284 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 130 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Porty USB | 1 x USB Type-C |
| Wymiary | 16 x 149 x 67 mm |
| Waga | 230 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność baterii | 10000 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |