głośniki
Power Audio M-1805DJ
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 150
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
388,01 zł / szt
477,25 zł brutto
M1805 DJ Głośnik bluetooth party z akumulatorem
- Radio FM
- Oświetlenie zmieniające kolor
- Pokrętła z pierścieniami świetlnymi
- Biały wyświetlacz LED
- Przesyłaj muzykę z innego urządzenia kompatybilnego z Bluetooth, takiego jak laptop,tablet lub smartfon
- Parowanie stereo
- Wbudowany akumulator litowo-jonowy (1500 mAH/7,4 V )
- Drewniana obudowa
- Port USB umożliwiający odtwarzanie MP3
- Gniazdo Aux in (3,5 mm), MIC i gniazdo gitarowe
Specyfikacja techniczna
| Producent | Muse |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 150 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Wymiary | 462 mm (wys.) x 209 mm (szer.) x 220 mm (dł.) KARTON EKSPORTOWY
|
| Waga | 3.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Kolor | czarny |
| Waga | 5010 kg |
|---|---|
| Wymiary | 290 x 290 x 570 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |