uchwyty
Półka pod DVD pojedyncza MC-738 do 10kg
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 10
- Regulacja wysięgu: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
28,64 zł / szt
35,23 zł brutto
Półka pod DVD pojedyńcza Maclean MC-738 do 10kg
Półka szklana dedykowana urządzeniom RTV - dekoderom telewizyjnym, odtwarzaczom multimedialnym, DVD, Blu-ray, konsolom do gier i innym.
- Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Zaprojektowana tak, że nadaje się do każdego pomieszczenia.
- Elegancki design oraz materiały najlepszej jakości dają nieograniczone możliwości wykorzystania.
- Nadaje się jako półka pod tuner satelitarny, dekoder DVB-T jak również i pod kosmetyki, klucze itp.
- Szkło jest przyciemnione, a sam uchwyt do ściany jest koloru czarnego
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 10 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przeznaczenie | DVD |
| Wymiary | 350 x 250 mm |
| Pozostałe parametry | Bardzo łatwy i bezpieczny montaż na ścianie |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt Maclean MC-738 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 265 x 370 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |