opcje do szaf
Półka do szafy RACK stała | 490*433
- Obciążenie (maks.): 20
- Akcesoria do szaf: Półka
- Wymiary:
490 x 30 x 433 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,42 zł / szt
52,18 zł brutto
Precyzja wykonania
Półka do instalacji w szafie Rack'owej została wykonana z wysokiej jakości stali walcowanej na zimno. Dzięki temu, że blacha jest perforowana, zapewnia ona dostęp świeżego powietrza do urządzenia i pozwala na odprowadzanie tego nagrzanego, co zmniejsza ryzyko usterek i utraty wydajności systemu.
Wysoka wytrzymałość i łatwy montaż
Prezentowany model wyróżnia się nie tylko wyjątkowym materiałem z którego jest wykonany, ale także cechuje go niezawodna wytrzymałość. Przy równomiernym rozłożeniu obciążenia na całej powierzchni półki, jej nośność wynosi aż 20 kg. Wyposażona jest w ramiona umożliwiające mocowanie w 4 puntach w szafie Rackowej.
| Waga | 2930 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 540 x 475 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Qoltec |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 20 |
| Akcesoria do szaf | Półka |
| Wymiary | 490 x 30 x 433 mm |
| Waga | 1.357 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |