pojazdy
Policja z dźwiękiem
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
075007
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Służby miejskie - Samochód policji
Pojazd z otwieranymi drzwiami. Wykonany w skali 1:16. Posiada efekty świetlne i dźwiękowe.
| Waga | 467 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 115 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 075007 |
| Rodzaj | Policja |
| Skala | 1:16 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 16 x 11 cm |
| Akcesoria w zestawie | Baterie |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |