szlifierki
Polerka TCP51 180MM
- Moc: 1600
- Obroty silnika (maks.): 3000
- Rodzaj: Polerka
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
166,03 zł / szt
204,22 zł brutto
POLERKA SAMOCHODOWA TCP51
Polerka samochodowa o wysokiej mocy maksymalnej 1600 W
Polerka samochodowa TCP51 marki PRIME3, posiada wysoką moc maksymalną 1600 W jest idealna do polerowania powierzchni auta. Dzięki niej można uzyskać gładką powierzchnię bez zadrapań i smug.
Regulowana prędkość obrotowa bez obciążenia od 500 do 3000 rpm gwarantuje dużą wydajność pracy oraz odpowiednie dostosowanie prędkości do obrabianego materiału.
Do modelu dołączona jest tarcza 180 mm z mocowaniem na rzep oraz cztery gąbki polerskie o średnicy 150 mm.
W zestawie znajduje się dodatkowo instrukcja obsługi oraz gwarancja.
| Waga | 3470 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 470 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Moc | 1600 |
| Obroty silnika (maks.) | 3000 |
| Rodzaj | Polerka |
| Wymiary | 47 x 9 x 11.5 cm |
| Waga | 3.75 |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu zasilającego: 1,8 m |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |