Pokrowiec Smart ONE 15-16 cali
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu 15-16"
- Maksymalne wymiary urządzenia: 385 x 30 x 265 mm
- Wymiary:
390 x 25 x 285 mm
- Waga: 0.24
- Pełna specyfikacja
Pokrowiec Smart ONE 15-16"
Profesjonaln torba na notebooka o udoskonalonej funkcjonalności.
Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego materiału RPET, który doskonale dopasowuje się do kształtu notebooka niczym druga skóra. Najlepsza gwarancja ochrony przed zarysowaniami powierzchni, wgnieceniami i uszkodzeniami.
Pokrowiec wyposażony jest w dwa zamki błyskawiczne. Dzięki temu możesz wygodnie ładować notebooka lub ultrabooka, nie rezygnując przy tym z maksymalnej ochrony. Z przodu znajduje się elastyczna kieszeń z miejscem na akcesoria mobilne. Uchwyty do przenoszenia zapewniają wygodny transport, pokrowiec można też przenosić w większej torbie.
Seria ONE to trwałe produkty z przedłużoną pięcioletnią gwarancją - wszystkie wykorzystują materiał PET pochodzący z recyklingu!
- Główny materiał wykonany z przetworzonego PET
- Kieszeń z przodu z miejscem na akcesoria
- Uchwyty ułatwiające transport
- Wysokiej jakości metalowy zamek błyskawiczny
- Zapewnia niezawodną ochronę przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami
| Waga | 265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 340 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 390 x 25 x 285 mm |
| Waga | 0.24 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |