torby/etui/plecaki
Pokrowiec ONE 13-13.3 cala
- Wymiary:
350 x 25 x 250 mm
- Waga: 0.12
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu 13-13.3"
- Maksymalne wymiary urządzenia: 330 x 30 x 230 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
43,05 zł / szt
52,95 zł brutto
Pokrowiec ONE 13-13.3"
Doskonale chroni notebook przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami.
Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego materiału RPET, który doskonale dopasowuje się do kształtu notebooka niczym druga skóra. Najlepsza gwarancja ochrony przed zarysowaniami powierzchni, wgnieceniami i uszkodzeniami.
Konstrukcja jest solidna, ale także niezwykle lekka. Dzięki temu notebook można wygodnie transportować, nie zajmując dużo miejsca w torbie.
Zamek błyskawiczny posiada dodatkowe zabezpieczenie po wewnętrznej stronie, w celu uniknięcia zarysowań notebooka.
Seria ONE to trwałe produkty z przedłużoną pięcioletnią gwarancją - wszystkie wykorzystują materiał PET pochodzący z recyklingu!
- Główny materiał wykonany z PET pochodzącego z recyklingu
- Elastyczny materiał idealnie dopasowuje się do laptopa
- Wysokiej jakości metalowy zamek błyskawiczny
- Zapewnia niezawodną ochronę przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 350 x 25 x 250 mm |
| Waga | 0.12 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 270 x 360 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |