pojazdy
Pojazd Volkswagen Kool Kombi
- Nr katalogowy:
HXD63/JBL68
- Rodzaj: Samochody
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
25,00 zł / szt
30,75 zł brutto
Hot Wheels Samochodzik Popkultura Pojazd Premium
Ruszaj na pełnych obrotach do świata popkultury z pojazdami Hot Wheels premium inspirowanymi ulubionymi filmami, serialami lub grami. Każda replika w skali 1:64 ma autentyczne detale znane z oryginału, metalową konstrukcję i opony Real Riders. Tematyczne opakowanie zachwyca ozdobnymi grafikami, które zwiększają wartość kolekcjonerską. W ciągu roku wypuszczane są różne modele, aby zawsze można było znaleźć coś nowego i ciekawego z najnowszych trendów popkulturowych. Fani będą chcieli zebrać je wszystkie. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Pojazdy, kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
- Stwórz bogatą kolekcję Hot Wheels z replikami premium z serii Hot Wheels Popkultura.
- Kolekcjonerskie pojazdy w skali 1:64 są inspirowane popularnymi filmami, serialami i grami.
- Każdy pojazd z metalową konstrukcją i oponami Real Riders może się pochwalić wykonaniem premium, które zwiększa wartość kolekcjonerską.
- Opakowanie tematyczne jest doskonałą ozdobą zbiorów.
- Pojazdy Hot Wheels Premium Popkultura to pozycje obowiązkowe dla każdego fana popkultury i kolekcjonera Hot Wheels, którzy będą chcieli zebrać je wszystkie. (Sprzedawane oddzielnie).
| Waga | 515 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 135 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hot Wheels |
|---|---|
| Nr katalogowy | HXD63/JBL68 |
| Rodzaj | Samochody |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Marka | Hot Wheels |
| Seria pojazdów | Hot Wheels |
| Skala | 1:64 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16.51 x 13.34 x 4.13 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |