pojazdy
Pojazd Auta Darrell Cartrip
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
DXV29/GCC02
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,69 zł / szt
29,14 zł brutto
Pojazdy Cars/Auta
Bohaterowie filmu Auta 3 produkcji DisneyPixar nadjeżdżają! Niezwykle różnorodny asortyment nowych, znanych z filmu pojazdów w skali 1:55. Wzbogać swoją kolekcję dzięki tym autom z charakterem. A jeśli jeszcze jej nie masz - zacznij zbierać już dziś! Do wyboru Zygzak McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Sztorm i inni ulubieni filmowi bohaterowie!
- Nowe pojazdy w skali 1:55 oparte na postaciach z filmu Auta 3 produkcji DisneyPixar!
- Znane z filmu szczegóły i detale podkreślające wyjątkowy charakter postaci.
- Szeroka gama pojazdów pozwala rozpocząć lub rozbudować istniejącą kolekcję. Każdy metalowy samochodzik sprzedawany oddzielnie w zależności od dostępności.
| Waga | 74 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 140 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mattel |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | DXV29/GCC02 |
| Rodzaj | Samochody |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Marka | Auta |
| Skala | 1:55 |
| Serial TV/Film kinowy | Tak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 4,5 x 14 x 16,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |