pojazdy
Pojazd ABC Cozy Carlo 25 cm
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
204114015
- Rodzaj: Autobusy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
31,92 zł / szt
39,26 zł brutto
ABC Pojazd Cozy Carlo, 25 cm
Pojazd z linii Cozy World z otwieranym dachem i wolnym kołem, w przyjemnych pastelowych kolorach. Długość 25 cm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 204114015 |
| Rodzaj | Autobusy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 28 x 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 25 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 646 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 180 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |