akcesoria PoE
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Moc wyjściowa: 24
- Zakres napięcia wejściowego: 85~264 VAC 47~63 Hz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
37,42 zł / szt
46,03 zł brutto
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Moc wyjściowa | 24 |
| Zakres napięcia wejściowego | 85~264 VAC 47~63 Hz |
| Waga | 135.5 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Napięcie wyjściowe | 48 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 0.5 |
| Wysokość | 88 |
| Szerokość | 57 |
| Głębokość | 33 |
| Oznaczenia |
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 100 x 45 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |