Poduszka elektryczna SHP32
- Moc: 100
- Regulacja temperatury: Tak
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Pełna specyfikacja
Elektryczna poduszka rozgrzewająca SHP32
Gwarancja relaksu, odprężenia i ciepła w zimne dni!
- Moc maksymalna: 100 W
- Materiał przyjemny w dotyku
- 4 poziomy grzania (40 °C, 50 °C, 55 °C, 60 °C)
Rozgrzewająca poduszka elektryczna SHP32 marki PRIME3 równomiernie rozprowadza ciepło po wybranej partii ciała, tak aby wspomóc je, gdy bolą mięśnie lub wróciliśmy zziębnięci z dworu. Wielkość poduszki 45 x 40 cm sprawia, że można ją przykładać w dowolne miejsce i poczuć ukojenie i odprężenie w szyi, karku, plecach, a specjalne otwory w pokrowcu umożliwiają umieszczenie w nich zziębniętych stóp lub dłoni, co zdarza się często z chłodne, zimowe dni.
Poduszka SHP32 została wykonana z przyjemnego w dotyku poliestru. Posiada ona przełącznik, umieszczony na łatwym w obsłudze pilocie, do wyboru jednego z 4 poziomów grzania (40°C, 50°C, 55°C, 60°C). Jeśli ułożysz ją w swoim łóżku i zdarzy Ci się zasnąć - poduszka, dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem, wyłączy się po 90 minutach pracy.
Moc 100 W sprawia, że poduszka rozgrzewająca SHP32 bardzo szybko się nagrzewa. Poszewkę poduszki można prać w pralce, co dopełnia komfortu jej użytkowania.
Ten model to gwarancja relaksu, odprężenia i ciepła w zimne dni!
| Waga | 1383 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 475 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Stopnie regulacji | 4 |
| Wymiary | 45 x 40 cm |
| Waga | 1 |
| Funkcje specjalne |
|
| Timer | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |