koce/poduszki el.
Poduszka elektryczna HK COMFORT
- Moc: 100
- Regulacja temperatury: Tak
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
70,34 zł / szt
86,52 zł brutto
Poduszka elektryczna HK COMFORT
Niezwykle miękka poduszka elektryczna zapewnia szybkie nagrzewanie i przyjemne ciepło. Przyjemny, przyjazny dla skóry materiał gwarantuje wygodne użytkowanie.
- Wkład grzejny pokryty polarem
- Można prać w pralce w temperaturze 30°C
- Z oddychającego, przyjemnego i miłego w dotyku materiału
- System bezpieczeństwa Beurer: kontrola temperatury i wyłącznik bezpieczeństwa
- Wyłączenie bezpieczeństwa po 90 minutach
- Szybkie nagrzewanie
- Podświetlane ustawienia temperatury
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Wymiary | 44 x 33 cm |
| Waga | 330 |
| Pozostałe parametry | Odłączany przewód zasilający |
| Długość przewodu zasilającego | 2.3 |
| Timer | Tak |
| Materiał | Polar |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Bordowy |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 x 190 x 285 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |