podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka pod laptopa ZEFF METAL
- Wymiary:
225 x 259 x 42 mm
- Waga: 1840
- Funkcje specjalne:
Regulowana wysokość
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
127,91 zł / szt
157,33 zł brutto
Metalowa podstawka pod laptopa
Składana metalowa podstawka pod laptopa zapewniająca lepszą widoczność i ergonomiczną pracę.
| Waga | 1925 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 235 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Wymiary | 225 x 259 x 42 mm |
| Waga | 1840 |
| Funkcje specjalne | Regulowana wysokość |
| Wentylator | Brak |
| Chłodzenie | Nie |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |