podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka do notebooka 15,6 cali srebrna
- Hub USB: Nie
- Wymiary:
260 x 225 x 142 mm
- Waga: 0.88
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
88,18 zł / szt
108,46 zł brutto
Podstawka do notebooka 15,6 cali srebrna
- Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca optymalny kąt widzenia
- Kompaktowa konstrukcja, odpowiednia dla notebooków o przekątnej do 15,6 cala
- Kompaktowa aluminiowa podstawka pod notebooka
- Pozwala zoptymalizować pozycję notebooka w celu uzyskania lepszego kąta widzenia
- Półka na notebooka o otwartej strukturze zapewnia dobrą wentylację i zwiększoną cyrkulację powietrza dla notebooków
- Listwa zabezpieczająca i silikonowe podkładki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność notebooka
| Waga | 990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 295 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Hub USB | Nie |
| Wymiary | 260 x 225 x 142 mm |
| Waga | 0.88 |
| Wentylator | Brak |
| Chłodzenie | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |