podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka chłodząca Icestorm 17cali
- Prędkość wentylatora (maks.): 1000
- Regulacja obrotów: Nie
- Głośność: 15
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
54,00 zł / szt
66,42 zł brutto
Podstawka chłodząca Icestorm 17cali
Podstawka chłodząca TRACER Icestorm 17" to urządzenie stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach notebooków. Wbudowany duży, cichy wentylator (125mm) podświetlony na niebiesko. Osobny przycisk do włączania i wyłączania. Pasuje do każdego rozmiaru komputera od 12" do 17". Wszystko to zasilane przez odpinany kabel USB - nie wymaga dodatkowego zasilacza zewnętrznego. Lekka i wytrzymała konstrukcja z tworzywa sztucznego z metalową kratką jest bardzo odporna na upadki i łatwa w transporcie wraz z laptopem. Dodatkowe składane nóżki do ustawiania laptopa na poziom wyżej zapewnia lepszą postawę ciała w czasie pracy.
| Waga | 798 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 385 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 15 |
| Hub USB | 2 porty |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 370 x 265 x 55 mm |
| Wentylator | 12.5 cm |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |