Podnośnik na kółkach MD CAR2011-B1
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przekątna ekranu (maks.): 86
- Pełna specyfikacja
Dwukolumnowy, elektryczny podnośnik na kółkach
MD CAR2011-B1 to antykolizyjny wózek elektryczny dla wielkoformatowych wyświetlaczy w standardzie VESA do 800x600mm. Produkt jest wyjątkowy ze względu na elastyczność ustawienia ekranu i łatwość w instalacji. W ciągu zaledwie pięciu kroków produkt jest zainstalowany i gotowy do użycia w dowolnym miejscu spotkań.
Ten mobilny stojak z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 500 mm posiada płynną i cichą regulację, sterowaną bezpośrednio z kompatybilnego wyświetlacza iiyama SERII TE lub za pomocą dołączonego pilota. Z kolei 4-calowe, wielokierunkowe koła sprawiają, że wózek można łatwo przesunąć i ustawić w dowolnym miejscu. Ten zintegrowany wspornik obsługuje większość wzorów VESA, dzięki czemu nadaje się do każdego wyświetlacza do 86 z maksymalną wagą do 80 kg.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 |
| Obciążenie (maks.) | 80 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | 1036 x 1298 do 1798 x 737mm |
| Waga | 32.4 |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 500 mm |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 37000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1100 x 1100 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |