podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz MP-GAMEPRO-M Gaming
- Przeznaczenie: Gaming
- Podkładka pod nadgarstek: Nie
- Wymiary:
250 x 350 x 3 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
11,29 zł / szt
13,89 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Przeznaczenie | Gaming |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary | 250 x 350 x 3 mm |
| Pozostałe parametry | Materiał: naturalna pianka gumowa + tkanina |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 60 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |