podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz czarna
- Przeznaczenie: Biuro
- Podkładka pod nadgarstek: Nie
- Wymiary:
220 x 180 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
2,58 zł / szt
3,17 zł brutto
KOMFORT I PRECYZJA
Nie porusza się na stole. Zapewnia doskonałą kontrolę nad kursorem myszy. Idealny dla każdej myszy optycznej.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 225 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary | 220 x 180 mm |
| Pozostałe parametry | Dół: guma SBR |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |