pociągi
Pociąg Vintage
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
53,90 zł / szt
66,30 zł brutto
Pociąg Vintage
Funkcje:
- Po włączeniu lokomotywy jedzie do przodu
- Wydaje odgłosy pociągu i świeci przednimi światłami
| Waga | 755 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 450 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 173806 |
| Rodzaj | Pociągi |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zestaw | Artyk |
| Wymiary | Długość zestawu lokomotywy z wagonikami: 73 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 45 x 30 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |