Płyty główne
Płyta główna PRO A620M-C-CSM
- Model:
Pro A620M-C-CSM
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Złącza dostępne na płycie: 1 x Przedni panel audio
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
386,97 zł / szt
475,97 zł brutto
Płyta główna AMD A620 Micro-ATX dla firm z ulepszonym bezpieczeństwem, niezawodnością, łatwością zarządzania i serwisowania
- Gniazdo AM5 dla procesorów AMD Ryzen do komputerów stacjonarnych
- Program ASUS CSM: Stabilne dostawy płyt głównych, powiadomienia o końcu cyklu życia produktu oraz oprogramowanie IT dla płyt głównych dla firm
- Asus Control Center Express: Zintegrowane oprogramowanie do monitorowania i zarządzania IT, które upraszcza administrację systemem na poziomie korporacyjnym
- Zwiększone bezpieczeństwo systemu: Samonaprawiający się BIOS
- Spójna i niezawodna wydajność: Wysokiej jakości komponenty i rygorystyczne testy zapewniające trwałość w trudnych warunkach
- Wydajne zarządzanie i personalizacja: Dziennik zdarzeń i zestaw BIOS dla firm ułatwiające konserwację
- Większa łatwość serwisowania: Diagnostyczny wyświetlacz Q-LED Core i złącze debugowania COM ułatwiające proces budowy i obsługi
- Ultraszybka łączność: DDR5, dwa gniazda M.2 PCIe 4.0, tylne złącze USB 3.2 Gen 2 Type-C i przednie złącze USB 3.2 Gen 1
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | Pro A620M-C-CSM |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Liczba gniazd DDR5 | 2 |
| Wymiary | 24.4 x 22.4 cm |
| Oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Maks. wielkość pamięci | 96 |
| Chipset | AMD A620 Chipset |
| Interfejs sieciowy |
|
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Łącznie obsługuje 2 gniazda M.2 i 4 porty SATA 6 Gb/s
|
| Grafika | 1 x DisplayPort ** |
| Karta dźwiękowa |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Funkcje specjalne | ASUS Q-Design
Rozwiązanie termiczne ASUS
ASUS EZ DIY
Indywidualna konstrukcja płyty gł |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 2 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Tak |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7800 MHz |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Format płyty | micro ATX |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Oznaczenia | |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Waga | 995 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 270 x 265 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |