Płyta główna PRIME B840-PLUS WIFI
- Model:
PRIME B840-PLUS WIFI
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Złącza dostępne na płycie: 4 x SATA III 6Gb/s
- Pełna specyfikacja
Prime B840-PLUS WIFI
Płyty główne z serii ASUS Prime zostały zaprojektowane przez ekspertów, aby uwolnić pełen potencjał procesorów AMD Ryzen serii 9000. Płyta główna PRIME B840-PLUS WIFI zapewnia użytkownikom i majsterkowiczom PC DIY szereg optymalizacji wydajności za pomocą intuicyjnych funkcji oprogramowania i oprogramowania układowego. Została zaprojektowana tak, aby była gotowa na komputery Advanced AI, oferując moc i łączność potrzebną do wymagających aplikacji AI.
Digital Power Design
PRIME B840-PLUS WIFI charakteryzuje się 8+2+1-fazową konstrukcją zasilania z dyskretnymi tranzystorami MOSFET, co zapewnia wydajne i stabilne zasilanie procesorów AMD oraz stałą wydajność w codziennym użytkowaniu.
Personalizacja
PRIME B840-PLUS WIFI poprawia komfort użytkowania na każdym poziomie, od uproszczenia ustawień BIOS-u po oferowanie konfigurowalnych elementów sterujących oświetleniem RGB, co pozwala uzyskać wyjątkowo spersonalizowaną estetykę systemu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | PRIME B840-PLUS WIFI |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Wymiary | 30.5 cm x 24.4 cm |
| Oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Maks. wielkość pamięci | 192 |
| Chipset | AMD B840 Chipset |
| Interfejs sieciowy | Ethernet
Wireless & Bluetooth
|
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Gniazda rozszerzeń
|
| Grafika |
|
| Karta dźwiękowa | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC*
Funkcje audio |
| Porty USB na tylnym panelu | 8 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Funkcje specjalne | ASUS 5X PROTECTION III
ASUS Q-Design
|
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7600 MHz |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Format płyty | ATX |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Oznaczenia | |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Przycisk USB BIOS Flashback |
| Waga | 1250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 275 x 360 x 70 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |