Płyta główna B850 EAGLE WIFI6E
- Model:
B850 EAGLE WIFI6E
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Złącza dostępne na płycie: 1 x System panel
- Pełna specyfikacja
Tryb 3D Turbo
Uwolnij wydajność gier nowej ery dzięki aktywacji jednym kliknięciem.
Unikalne parametry optymalizacji trybu X3D Turbo pozwalają nawet procesorom Ryzen 9000 X3D na zwiększenie wydajności gier i procesorom Ryzen 9000 bez X3D osiągnąć podobny poziom wydajności gier, jak ich odpowiedniki Ryzen X3D. Ciesz się płynniejszą rozgrywką, wyższą liczbą klatek na sekundę i mniejszym opóźnieniem dzięki innowacji BIOS-u GIGABYTE - trybowi X3D Turbo.
- Tryb X3D Turbo: uwolnij wydajność gier nowej ery
- DDR5 OC do 8200MT/s
- AMD Socket AM5: obsługuje procesory AMD Ryzen serii 9000 / 8000 / 7000
- Rozwiązanie VRM Digital Twin 8+2+2 phases
- Dual Channel DDR5: 4*DIMM z obsługą modułu pamięci AMD EXPO
- WIFI EZ-Plug: szybka i łatwa konstrukcja do instalacji anteny Wi-Fi
- EZ-Latch Plus: gniazda PCIe i M.2 z szybkim zwalnianiem i konstrukcją bezśrubową
- EZ-Latch Click: radiatory M.2 z konstrukcją bezśrubową
- Przyjazny interfejs użytkownika: Multi-Theme, sterowanie wentylatorem AIO i automatyczne skanowanie Q-Flash w BIOS-ie i oprogramowaniu. Ultraszybkie przechowywanie: 3 gniazda M.2, w tym PCIe 5.0 x4
- Wydajne chłodzenie: VRM Thermal Armor Advanced i M.2 Thermal Guard
- Szybka sieć: GbE LAN i Wi-Fi 6E z kierunkową anteną o bardzo wysokim wzmocnieniu
- Rozszerzona łączność: HDMI, Displayport
- Gniazdo PCIe UD: gniazda PCIe 5.0 x16 o 10-krotnie większej wytrzymałości dla karty graficznej i lepszym rozpraszaniu ciepła
| Waga | 1685 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 275 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Model | B850 EAGLE WIFI6E |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Wymiary | 30.5 cm x 24.4 cm |
| Oprogramowanie |
|
| Maks. wielkość pamięci | 256 |
| Chipset | AMD B850 |
| Interfejs sieciowy | LAN
Moduł komunikacji bezprzewodowej
|
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Expansion Slots |
| Grafika | Zintegrowany procesor graficzny z obsługą grafiki AMD Radeon:
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 9 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Bios |
|
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 5 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8200 MHz |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Format płyty | ATX |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Oznaczenia | |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |