edukacyjne/interaktywne
Pluszowy słonik interaktywny
- Bezpieczeństwo:
Zabawka zalecana dla dzieci w wieku powyżej 12 miesiąca życia. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
174179
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,00 zł / szt
72,57 zł brutto
PLUSZOWY SŁONIK INTERAKTYWNY E-EDU
Funkcje:
- 4 sensory w łapkach i nóżkach
- Nóżki - piosenki, wierszyki, bajki
- Łapki - krótkie dźwięki
- Szeleściki w uszach
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zabawka zalecana dla dzieci w wieku powyżej 12 miesiąca życia. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 174179 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | E-Edu |
| Wymiary | Wysokość: 25 cm |
| Pozostałe informacje | Zdjęcie ma charakter poglądowy, produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na fotografii. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 200 x 320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |