plecaki/tornistry
Plecak tweedowy
- Nr katalogowy:
19146
- Płeć: Dziewczynki
- Waga: 200
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
69,00 zł / szt
84,87 zł brutto
Plecak tweedowy
Elegancki plecak wykończony tweedową tkanią z odwracalnymi cekinami. Jest wyposażony w zamki błyskawiczne. Ramiona są regulowane, plecak posiada trwały uchwyt.
| Waga | 388 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 220 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19146 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Waga | 200 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 25 x 15 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tkanina |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |