Torby/Walizki/Plecaki
Plecak torba kabinowa Take2cabin dark forest
- Wymiary:
25 x 40 x 20 cm
- Waga: 0.5
- Pozostałe parametry:
Strona zewnętrzna:
- Materiał: miękki
- Suwaki
- Uchwyty: na górze
- Mocowanie smart sleeve
- Pasek na ramię: zdejmowany
- Szelki plecaka: ergonomiczne
- Walizka kabinowa
- Kształt: z p
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
147,26 zł / szt
181,13 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | AMERICAN TOURISTER |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 40 x 20 cm |
| Waga | 0.5 |
| Pozostałe parametry | Strona zewnętrzna:
|
| Rodzaj | Torba podróżna |
| Pojemność | 25 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 290 x 460 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |