torby/etui/plecaki
Plecak na laptopa 4Pack RollTop 15,6 cala sand
- Wymiary:
41 x 31,5 x 13,5 cm
- Waga: 1
- Pozostałe parametry:
Strona zewnętrzna:
- Materiał: miękki
- Suwaki
- Uchwyt(y) na górze
- Kieszenie zewnętrzne: 2 kieszenie przednie
- Mocowanie smart sleeve
- Ergonomiczne szelki plecaka
- Uchwyt na butelkę
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
388,80 zł / szt
478,22 zł brutto
Plecak na laptopa 4Pack RollTop 15,6 cali sand
Dodaj świeży akcent do swojego wyglądu dzięki 4PACK, naszej linii plecaków o prostych kształtach i skandynawskim wyglądzie. Plecaki te są wyposażone w modne detale ton w ton i są w pełni zorganizowane, aby z łatwością pomieścić codzienne i biznesowe niezbędne rzeczy. Dzięki delikatnym pastelom i żywym odcieniom plecaki 4PACK z pewnością przypadną do gustu każdemu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 41 x 31,5 x 13,5 cm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | Strona zewnętrzna:
|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 15,6 cala |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliuretan |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Piaskowy |
| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 360 x 530 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |