torby/etui/plecaki
Plecak ECO PRO 12-14.1
- Wymiary:
390 x 305 x 200 mm
- Waga: 1.34
- Pozostałe parametry:
Materiał: 1680D rPET Polyester
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
424,97 zł / szt
522,71 zł brutto
Dzisiejsze działania kształtują jutrzejszy świat. Dlatego w firmie DICOTA jesteśmy oddani opracowywaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska i dlatego wszystkie produkty w naszych kolekcjach ECO wykonujemy ze zrównoważonych, pochodzących z recyklingu PET. Wtórnie wykorzystujemy do 45 butelek PET, dzięki czemu otrzymasz produkt ekologiczny z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i kochasz.
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 330 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 305 x 200 mm |
| Waga | 1.34 |
| Pozostałe parametry | Materiał: 1680D rPET Polyester |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |