torby/etui/plecaki
Plecak ECO BASE 13-14.1
- Wymiary:
420 x 320 x 14 0mm
- Waga: 750
- Rodzaj: Plecak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
117,54 zł / szt
144,57 zł brutto
| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 340 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 420 x 320 x 14 0mm |
| Waga | 750 |
| Rodzaj | Plecak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 300D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |