torby/etui/plecaki
Plecak do notebooka Backpack MOVE 13-15.6 cali, czarny
- Pasuje do:
Notebooki o przekatnej ekranu od 13 do 15,6 cali
- Wymiary:
300 x 480 x 170 mm
- Waga: 0.8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
308,86 zł / szt
379,90 zł brutto
- Od zajęć jogi do biura.
- MOVE jest przeznaczony do codziennego użytku.
- Wygodne dzięki ergonomicznej amortyzacji pleców i miękkim pasom naramiennym z regulowanym paskiem na klatce piersiowej.
- Idealnie manewruj plecakiem dzięki dwóm uchwytom do przenoszenia.
- Materiał jest wykonany z materiałów nieprzemakalnych, ale w przypadku burzy plecak ma również osłonę przeciwdeszczową z odblaskowym.
- Podstawowy schowek zawiera komorę na laptopa wyściełaną pianką o wysokiej gęstości (HDF), wyściełaną kieszeń na tablety o przekątnej do 10,5 cala, przegrodę na dokumenty oraz elastyczną kieszeń z siatki do przechowywania butelki z napojem.
- Druga główna komora zawiera przegródki na słuchawki i teczki.
- Ciesz się funkcjonalnymi detalami torby, gdziekolwiek jesteś.
- Plecak MOVE ma z przodu dwa regulowane paski, które mogą pomieścić matę do jogi lub kurtkę.
- Dwie przednie kieszenie mogą służyć do przechowywania akcesoriów, takich jak długopisy, kable do ładowania lub smartfony.
- Prawa kieszeń boczna (patrząc na plecak z przodu) jest przeznaczona do ładowania urządzeń w podróży.
- Umieść swój power bank w środku i podłącz do telefonu.
- Kieszeń po lewej stronie umożliwia szybki dostęp do butelek z wodą, parasoli i kart z kluczami.
- Ten plecak jest wyposażony w system szybkiego i łatwego blokowania od YKK.
- Ten system z łatwością blokuje zamki błyskawiczne, zabezpieczając plecak w kilka sekund.
- Pociągnij dwa zamki razem, aby je zablokować lub odblokuj, pociągając suwaki w dół do dolnej części z tworzywa sztucznego.
- Plecak jest dostępny w dwóch kolorach.
| Waga | 970 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 380 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekatnej ekranu od 13 do 15,6 cali |
| Wymiary | 300 x 480 x 170 mm |
| Waga | 0.8 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 600D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |