Plecak do notebooka 15-17.3 cali Eco Base, czarny
- Pasuje do:
- Notebooki o przekętnej ekranu od 15 do 17.3 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach 420 x 45 x 300 mm
- Wymiary:
340 x 480 x 150 mm
- Waga: 0.88
- Pełna specyfikacja
Plecak do notebooka 15-17.3 cali Eco Base, czarny
Dzisiejsze działania kształtują jutrzejszy świat. Dlatego w firmie DICOTA jesteśmy oddani opracowywaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska i dlatego wszystkie produkty w naszych kolekcjach ECO wykonujemy ze zrównoważonych, pochodzących z recyklingu materiałów PET. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i kochasz.
Ten kompaktowy plecak zapewnia idealną ochronę laptopów o przekątnej od 15 do 17,3 cala dzięki wyściółce z pianki o dużej gęstości (HDF). Jego lekka konstrukcja gwarantuje elastyczną mobilność. Przestronna część główna jest podzielona, dzięki czemu dokumenty i akcesoria można przechowywać osobno. Przód kieszeń ma praktyczne mniejsze przegródki, dzięki czemu możesz uporządkować mniejsze przedmioty, takie jak smartfon, długopisy lub ładowarki.W łatwo dostępnych bocznych kieszeniach z siatki jest miejsce na butelkę z wodą lub parasol.Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko, czego potrzebujesz, jest zawsze pod ręką. Ergonomiczne wyściełanie plecaka sprawia, że wygodnie nosi się go na plecach, a paski na ramię można również regulować dla większego komfortu.
| Waga | 746 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 380 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 340 x 480 x 150 mm |
| Waga | 0.88 |
| Rodzaj | Plecak |
| Video | |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 300D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |