Plecak do laptopa extreme 16,2 cali czarny
- Wymiary:
410 x 310 x 80 mm
- Waga: 642
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
D3O ochrona według standardów przemysłowych
Innowacyjna rama ochronna z licencją D3O w wyściełanej kieszeni głównej: materiał D3O optymalnie tłumi uderzenia i wstrząsy, skutecznie chroniąc laptop przed uszkodzeniami
Pojemna przednia kieszeń z wbudowanym organizerem
Od kabla po telefon: w pojemnej przedniej kieszeni z przejrzystym organizerem jest mnóstwo miejsca na dodatkowe akcesoria do pracy
Nóżki antypoślizgowe
Stabilność i dodatkowa ochrona: karbowane, antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilną pozycję, chronią powierzchnię przed zarysowaniami i działają jak amortyzatory dla laptopa w torbie
Wodoodporny materiał zewnętrzny
Przy niesprzyjającej pogodzie laptopa chroni przed wilgocią wodoodporny materiał zewnętrzny
Pasek do mocowania na walizce na kółkach
Praktyczne mocowanie na walizce na kółkach: biznesową torbę na laptop można wygodnie i bezpiecznie przytwierdzić do uchwytu walizki na kółkach trzyma się pewnie i bezpiecznie bez ześlizgiwania
Wyściełany pasek na ramię
Torbę na laptop można nosić na ramieniu lub w ręce: wyściełany pasek na ramię zapewnia wygodę noszenia można go łatwo odpiąć lub wyregulować jego długość, tak aby zagwarantować sobie maksymalny komfort
Powlekane uchwyty
Wysokiej jakości torba na laptop o wyglądzie aktówki: praktyczne uchwyty powlekane materiałem dobrze leżą w dłoni
Elastyczne zapięcie na rzep
Bezpieczne mocowanie w torbie na laptop: zapięcie na rzep do zamocowania laptopa elastyczny materiał przytrzyma notebook, segregator, teczki itp. na wyściółce
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Waga | 625 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 300 x 445 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 410 x 310 x 80 mm |
| Waga | 642 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16,2'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |