Plecak do laptopa 15.6 cala - 9W0Z7AA
- Wymiary:
30,5 x 11 x 44 cm
- Waga: 370
- Pasuje do:
Laptopy z ekranem o przekątnej do 15,6"
- Pełna specyfikacja
Plecak na komputer przenośny HP 15,6"
Zabierz swój sprzęt w podróż po mieście w tej jednej torbie, która pomieści wszystko. Bez względu na to, gdzie pracujesz, potrzebujesz lekkiego plecaka z kieszeniami, ochroną i wygodą, aby móc się przemieszczać. Odkryj nowe możliwości zwiększające produktywność.
Pomaga chronić laptopa
Wyściełana przegroda, która pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej do 15,6 cala, zapewni ochronę laptopa. Plecak ten jest wygodny, wytrzymały i wodoodporny, a jednocześnie zachwycająco lekki, dzięki czemu możesz zabrać cały swój zestaw wszędzie tam, gdzie chcesz pracować.
Mnóstwo miejsca gdziekolwiek jesteś
Spakuj cały swój sprzęt z zapasem miejsca i ruszaj w drogę. Masz wystarczająco dużo miejsca, aby zabrać ze sobą cały zestaw, a wyściełane paski i plecy zapewniają wygodę w podróży.
Wszystko na swoim miejscu
Zabierz ze sobą cały swój sprzęt. Wsuń laptopa przez górny zamek błyskawiczny do dedykowanej mu obudowy, zapakuj wszystkie akcesoria do głównej komory i szybko dostępnej kieszeni i ruszaj w drogę. Teraz masz wszystko, czego potrzeba, aby wziąć wszystko.
Stworzony na lepsze jutro
Oto funkcjonalny plecak na laptopa, z którym możesz czuć się komfortowo, wykonany w co najmniej 20% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu (PCR) (czyli 6 plastikowych butelek) i wyposażony w opakowanie z certyfikatem FSC.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Wymiary | 30,5 x 11 x 44 cm |
| Waga | 370 |
| Pasuje do | Laptopy z ekranem o przekątnej do 15,6" |
| Rodzaj | Plecak |
| Pojemność | 16 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester, Pianka polietylenowa |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny, Szary |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 350 x 470 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |