torby/etui/plecaki
Plecak COMMUTER 13-16 cali kamuflaż
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu: 13-16"
- Maksymalne wymiary urządzenia: 265 x 385 x 30 mm
- Wymiary:
290 x 440 x 150 mm
- Waga: 0.49
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
149,94 zł / szt
184,43 zł brutto
Plecak COMMUTER 13-16
Plecak COMMUTER Camo łączy solidność z efektownym wyglądem. Wykonany ze specjalnego, wodoodpornego materiału plecak nie tylko zapewnia niezawodną ochronę, ale także zachwyca unikalnym wzorem kamuflażu. Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne dojazdy do pracy lub na uczelnię, czy też o aktywne spędzanie wolnego czasu - plecak COMMUTER Camo towarzyszy Ci praktycznie, stylowo i niezawodnie w każdej chwili dnia.
- Wodoodporny materiał
- Przestronna komora główna na notebooka, dokumenty lub rzeczy osobiste
- Przednia kieszeń z miejscem do pracy
- Zamki błyskawiczne z pętelką dla łatwego dostępu
- Kieszeń po prawej stronie idealna na butelkę wody lub małe przedmioty
- Wygodna wyściółka pleców
- Wyściełane paski na ramiona
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 330 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 290 x 440 x 150 mm |
| Waga | 0.49 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Kolor | Kamuflaż |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |